Tervetuloa Alma Ajo -käyttäjäksi!

Olet kirjautuneena Alma-tunnuksella
Käyttääksesi Alma Ajo -palveluita, sinun tulee hyväksyä Käyttöehdot.

Tervetuloa

Olet luonut Alma-tunnuksen .
Vahvista vielä sähköpostiosoitteesi ennenkuin voit käyttää tunnustasi.
Sähköpostiisi on lähetetty ohjeet vahvistamista varten.

ID 1606173
Jyväskylä
Sunlight T69L
Matkailuauto
  • Vm./Rek. vuosi:
    2016
  • Korimalli:
    Puoli-integroitu
  • Alustavalmistaja:
    Fiat
  • Mittarilukema:
    119 500 km
  • Moottori:
    2.3 l, Diesel
  • Vetotapa:
    Etuveto
  • Vaihteisto:
    Manuaali
  • Omistajien määrä:
    2
  • Katsastettu:
    6-2022
Turvallisuus: ABS-jarrut, Airbag, Käynnistyksenesto, Luistonesto, Ajonvakautusjärjestelmä
Sisätilat ja mukavuudet: Ohjaustehostin, Sähkökäyttöiset ikkunat, Sisätilanpistoke, Vakionopeudensäädin, Ajotietokone, Sähköpeilit, Kasetti WC, Suihku, Lämminvesiboileri, Markiisi, TV-antenni tai lautasantenni, Ilmastointi ajotilassa, Liesi, Jääkaappi, Pakastelokero, Parivuode, Kaasu-uuni, Lattiamatot asunto-osassa, Stereot, Keskuslukitus: Kaukosäätöinen, Ilmastointi: Automaattinen
Muut: Kahdet renkaat, Huoltokirja, Kattoluukku, Turbo, Pyöräteline, Sähkörappu, Lattialämmitys
Henkilömäärä: 5, Ovien lkm: 3

Myydää saarekevuoteella varustettu puoli-integroitu asuntoauto.

Moottorin öljynvaihdon tehty noin 7-10tkm kohdalla.

Jakohihna vaihdettu 88614 km kohdalla. Hyttysverkko-ovi.Vakionopeussäädin.Thulen kolmen pyörän teline,Thulen markiisi.Kahdet renkaat joista talvi peltivanteilla ja kesärenkaat Fiatin aluvanteilla. 2 Peruutuskamera. Lattialämmitin sähköllä.

Pohjaratkaisuna edessä vastakkain istuttava pöytäryhmä sivusohvalla.

Autoverovapaus (Autoverolain (1482/1994) 21 ja (777/2020) 23 §:ien mukainen autoverovapaa ajoneuvo.)

Soita ja kysy lisää.

Nettikaravaani.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.

Tilastot

Katsottu:
195 kertaa
Suosikkilistattu:
kerran
Viestit:
0 kpl
Puhelut?
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksiX
:
4 kpl
Samankaltaisia
Katsotuimmat

llmoitus on lisätty Suosikkeihin

Näet omat suosikkisi ylävalikon Suosikit-linkkiä klikkaamalla.
Tarkista rekisteritiedot
Saat auton tarkat tekniset tiedot ja historian omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista. Hinta alkaen 2,90€
 
Näytä suosikkilista liikkeille
OK
  • Rekisteröityminen
    kannattaa!

    Pyyhkäise, niin teidät miksi
  • Sama tunnus käy kaikkiin Alma Ajo -palveluihin.

  • Suosikkilistasi pysyy
    ajantasalla joka laitteessa.

  • Saat samat hakuagentit
    käyttöön kaikkialla.

Rekisteröityminen on yksityiskäyttäjälle ilmaista:

 

 

,

, cm3, kW

 /3 
.

Uusi maksutapa - Mobiilimaksu

Mobiilimaksu on uusi helppo ja nopea maksumuoto, jolla voit maksaa suoraan puhelinlaskullasi ilman rekisteröitymistä suoraan Internet-selaimesta.

Palvelu toimii kaikilla laitteilla, kuten matkapuhelimet, tabletit ja tietokoneet, joissa on Elisan, Saunalahden, Telian tai DNA:n data-yhteys. Mobiilimaksun käyttäminen on mahdollista, kun käytät laskutuskelpoisen liittymän datayhteyttä. Elisan ja Saunalahden liittymillä Mobiilimaksu on mahdollinen millä tahansa yhteydellä (vaatii liittymän numeron syöttämisen).

TAI

 

Kirjaudu sisään

Näytä

Sinulla on keskeneräinen ilmoitus. Mitä haluat tehdä?

Haluatko poistaa kuvan?

 

Toiminto ei ole käytössä, koska olet kieltänyt evästeiden käytön tähän tarkoitukseen. Muuta valintojasi evästeasetuksista.