Olet kirjautunut Alma-tunnuksella

Tervetuloa

Olet luonut Alma-tunnuksen .
Vahvista vielä sähköpostiosoitteesi ennenkuin voit käyttää tunnustasi.
Sähköpostiisi on lähetetty ohjeet vahvistamista varten.

ID 1670806
Korpilahti, Keski-Suomi
Solifer Mobile 544
Matkailuauto
  • Vuosimalli:
    1998
  • Korimalli:
    Alkovi
  • Alustavalmistaja:
    Fiat
  • Mittarilukema:
    360 000 km
  • Moottori:
    2.5 l, Diesel
  • Vetotapa:
    Etuveto
  • Vaihteisto:
    Manuaali
  • Katsastettu:
    10-2025
Turvallisuus: ABS-jarrut, Käynnistyksenesto
Sisätilat ja mukavuudet: Ohjaustehostin, Lohkolämmitin, Stereot, Navigaattori, Kasetti WC, Suihku, Lämminvesiboileri, Markiisi, TV-antenni tai lautasantenni, Liesi, Jääkaappi, Pakastelokero, Parivuode, Takakeittiö, Kasettiverhot, Lattiamatot asunto-osassa, Pesuallas
Muut: Kahdet renkaat, Huoltokirja, Kattoluukku, Turbo, Trumatic, Kattokaiteet/tikkaat, Tukijalat, Keskuslämmitys, Etukatos
Teho: 86 kW / 117 Hv, Nopeusrajoitus: 100, Vuodepaikkoja: 5, Henkilömäärä: 6, Ovien lkm: 3

Ajokilometreihin ja ikäänsä nähden hyvinkin siistissä kunnossa oleva laatuauto. Kesällä -24 tehty jakopää ja tänä kesänä vaihdettu paikalleen 155 tuhatta ajettu vaihdelaatikko, kun entisessä alkoi useamman vaihteen synkrot olla lopussa. Käyty tänään hakemassa tuore leima (ilman korjauskehotuksia). Renkaita en paljon kehu, kaksi sarjaa omilla vanteilla ja lailliset kuitenkin.

Asunto-osa on hajuton ja varusteet on hyvät, sekä toimivat. Perusvarustuksen lisäksi Trumaticin ultraheat (220V), navigaattori ja TV. Kaikissa ikkunoissa hyttys/lämpökasetit yms.

Enkä ole vaihtamassa mihinkään (ehkä alle 2 tonnin takaveto manuaali takavetoauto talven iloksi tai pulpettivenepaketti voisi mennä), mutta älkää suotta tuhlatko omaa jaminun aikaani jos ei ole rahaa tarjota.

Nettikaravaani.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.

Tilastot

Katsottu:
194 kertaa
Suosikkilistattu:
3 kertaa
Viestit:
1 kpl
Puhelut?
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksiX
:
2 kpl
Aiemmin katsotut
Katsotuimmat

llmoitus on lisätty Suosikkeihin

Näet omat suosikkisi ylävalikon Suosikit-linkkiä klikkaamalla.
Tarkista rekisteritiedot
Saat auton tarkat tekniset tiedot ja historian omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista. Hinta alkaen 2,90€
 
Näytä suosikkilista liikkeille
OK
  • Rekisteröityminen
    kannattaa!

    Pyyhkäise, niin teidät miksi
  • Sama tunnus käy kaikkiin Alma Ajo -palveluihin.

  • Suosikkilistasi pysyy
    ajantasalla joka laitteessa.

  • Saat samat hakuagentit
    käyttöön kaikkialla.

Rekisteröityminen on yksityiskäyttäjälle ilmaista:

 

 

,

, cm3, kW

 /3 
.

TAI

 

Kirjaudu sisään

Näytä

Sinulla on keskeneräinen ilmoitus. Mitä haluat tehdä?

Haluatko poistaa kuvan?

 

Toiminto ei ole käytössä, koska olet kieltänyt evästeiden käytön tähän tarkoitukseen. Muuta valintojasi evästeasetuksista.