Tervetuloa Alma Ajo -käyttäjäksi!

Olet kirjautuneena Alma-tunnuksella
Käyttääksesi Alma Ajo -palveluita, sinun tulee hyväksyä Käyttöehdot.

Tervetuloa

Olet luonut Alma-tunnuksen .
Vahvista vielä sähköpostiosoitteesi ennenkuin voit käyttää tunnustasi.
Sähköpostiisi on lähetetty ohjeet vahvistamista varten.

Pori
LMC Fiat 6hlö
Matkailuauto
  • Vm./Rek. vuosi:
    2003 (käyt.ott. 4-2003)
  • Korimalli:
    Alkovi
  • Alustavalmistaja:
    Fiat
  • Mittarilukema:
    203 000 km
  • Moottori:
    2.8 l, Diesel
  • Vetotapa:
    Etuveto
  • Vaihteisto:
    Manuaali
  • Katsastettu:
    6-2022
Turvallisuus: ABS-jarrut
Sisätilat ja mukavuudet: Sisätilanpistoke, Lohkolämmitin, Kasetti WC, Suihku, Lämminvesiboileri, Markiisi, TV-antenni tai lautasantenni, Liesi, Jääkaappi, Pakastelokero, Parivuode, Mikroaaltouuni, Pesuallas, Kerrossänky, Pysäköintikamera, Stereot
Muut: Trumatic, Eristetty harmaavesisäiliö, Sähkörappu, Tuplapohja, Etukatos
Teho: 94 kW / 128 Hv, Vuodepaikkoja: 6, Henkilömäärä: 6

Tästä tilava ja hieno asuntoauto. Autossa nukkumapaikat 6:lle Takana oleva kerrossänky on tilava ja siihen mahtuu aikuinen nukkumaan pienen lapsen kanssa hyvin. Takatalli on iso ja korkeampien tavaroiden mukaan ottamiseen saa alemman takavuoteen nostettua yläasentoon joka tupaa takatallin koon. Takatalli on myös lämpeävä. Jääkaappi toimii niinkuin kaikki muukin. Tyyppivikana näissä on vaihdelaatikko ongelmat, mutta tähän autoon on laatikko uusittu keväällä 2022. Auto on myös keristeröity 6lle joten vyöt löytyvät kaikille. Pyöräteline 3lle fillarille sekä invertteri löytyvät. Keittiön hana myös uusittu keväällä 2022


Varmasti jotan jäi mainitsematta joten soittamalla saa lisätietoja.


Voidaan myös vaihtaa pienempään matkailu/ retkeilyautoon. Ehdottaa voi myös n10000e hintaista pienen kokoluokan kauppakassiin.

Nettikaravaani.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.

Tilastot

Katsottu:
668 kertaa
Suosikkilistattu:
7 kertaa
Viestit:
1 kpl
Puhelut?
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksiX
:
6 kpl
Samankaltaisia
Katsotuimmat

llmoitus on lisätty Suosikkeihin

Näet omat suosikkisi ylävalikon Suosikit-linkkiä klikkaamalla.
Tarkista rekisteritiedot
Saat auton tarkat tekniset tiedot ja historian omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista. Hinta alkaen 2,90€
 
Näytä suosikkilista liikkeille
OK
  • Rekisteröityminen
    kannattaa!

    Pyyhkäise, niin teidät miksi
  • Sama tunnus käy kaikkiin Alma Ajo -palveluihin.

  • Suosikkilistasi pysyy
    ajantasalla joka laitteessa.

  • Saat samat hakuagentit
    käyttöön kaikkialla.

Rekisteröityminen on yksityiskäyttäjälle ilmaista:

 

 

,

, cm3, kW

 /3 
.

Uusi maksutapa - Mobiilimaksu

Mobiilimaksu on uusi helppo ja nopea maksumuoto, jolla voit maksaa suoraan puhelinlaskullasi ilman rekisteröitymistä suoraan Internet-selaimesta.

Palvelu toimii kaikilla laitteilla, kuten matkapuhelimet, tabletit ja tietokoneet, joissa on Elisan, Saunalahden, Telian tai DNA:n data-yhteys. Mobiilimaksun käyttäminen on mahdollista, kun käytät laskutuskelpoisen liittymän datayhteyttä. Elisan ja Saunalahden liittymillä Mobiilimaksu on mahdollinen millä tahansa yhteydellä (vaatii liittymän numeron syöttämisen).

TAI

 

Kirjaudu sisään

Näytä

Sinulla on keskeneräinen ilmoitus. Mitä haluat tehdä?

Haluatko poistaa kuvan?

 

Toiminto ei ole käytössä, koska olet kieltänyt evästeiden käytön tähän tarkoitukseen. Muuta valintojasi evästeasetuksista.