72 300 €
Jyväskylä, Keski-Suomi LIIKE
Kabe Royal
740 TDL *Ilmastointi, Takakylppäri, Nahkasisusta* Matkailuvaunu
-
Vm./Rek. vuosi:2022 (käyt.ott. 1-2022)
-
Rekisterinumero:DNN-646
-
Toimistomaksu:250 €
-
Omistajien määrä:1
-
Katsastettu:10-2024
Tarkista rekisteritiedot
Rekkari Logo
Saat auton tarkat tekniset tiedot ja historian omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista. Hinta alkaen 2,90€
Sisätilat ja mukavuudet: Nahkasisusta, Stereot, Kasetti WC, Suihku, Lämminvesiboileri, Markiisi, TV-antenni tai lautasantenni, Liesi, Jääkaappi, Pakastelokero, Mikroaaltouuni, Kaasu-uuni, Kasettiverhot, Pesuallas, Ilmastointi: Automaattinen
Muut: Erikoisvanteet, Kattoluukku, Eristetty harmaavesisäiliö, Tukijalat, Lattialämmitys, Sähköpatruuna, Nestekiertolämmitys, Alde, Erillisvuoteet
Muut: Erikoisvanteet, Kattoluukku, Eristetty harmaavesisäiliö, Tukijalat, Lattialämmitys, Sähköpatruuna, Nestekiertolämmitys, Alde, Erillisvuoteet
Pituus: 8,80 m, Leveys: 2,52 m, Vuodepaikkoja: 4, Kokonaismassa: 2 650 kg, Omamassa: 2 066 kg
Huippukuntoinen Kabe erillisvuoteilla ja takaosan levyisellä pesuhuoneella
Vaunussa kattavan Royal-varustelun lisäksi
-teliakselisto 15 aluvanteilla
-ilmastointi
-mikro
-70l vesisäiliö
-nahkaverhoilu istuinryhmässä
-pussimarkiisi
-käyttämätön Isabella Winter-talviteltta
-meiltä uutena ostettu
-Tehtaan tiiveysturva voimassa
Autoliike
Ota yhteyttä
Kirjaudu
niin saat tietosi esitäytettynä
Lähetetään viestiä
Viestisi on lähetetty
Ilmoittaja vastaa sinulle mahdollisimman pian.
-
-
Timo Käyhkö
-
-
-
-
Jyrki Lehtonen
- Näytä lisää
Yli 3 500 m² caravan-suurmyymälämme sijaitsee Jyväskylässä. Maahantuomme ja myymme matkailuautoja ja retkeilyautoja sekä matkailuvaunuja. Varastossamme on jatkuvasti laaja valikoima matkailuajoneuvoja.
Lämpöisissä sisätiloissa on esillä kymmeniä matkailuajoneuvoa ja tuhansia tarvikkeita ja varaosia. . Caravantarvikkeita ja varaosia voit tilata helposti myös verkkokaupastamme. Teitä palvelevat 30 alan ammattilaista! Tervetuloa tutustumaan!
Www-sivut
Facebook
Nettikaravaani.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
