-
Vm./Rek. vuosi:1993 (käyt.ott. 5-1993)
-
Korimalli:Puoli-integroitu
-
Alustavalmistaja:Fiat
-
Mittarilukema:221 000 km
-
Moottori:2.5 l, Diesel
-
Vetotapa:Etuveto
-
Vaihteisto:Manuaali
-
Omistajien määrä:6
-
Katsastettu:5-2025
- Päivitetty:
20.02.2026
Sisätilat ja mukavuudet: Ohjaustehostin, Sisätilanpistoke, Lohkolämmitin, Stereot, Kasetti WC, Suihku, Lämminvesiboileri, TV-antenni tai lautasantenni, Liesi, Jääkaappi, Pakastelokero, Parivuode, Kasettiverhot, Lattiamatot asunto-osassa, Pesuallas
Muut: Kahdet renkaat, Huoltokirja, Kattoluukku, Turbo, Trumatic, Tuplapohja, Keskuslämmitys, Etukatos, Erillisvuoteet
Hieno retro ja yksinkertainen Dethlefs!
Kaikki toimii niin kuin pitääkin.
Hyvä polttoainetaloudellisuus, puhdas ja luotettava tehokas moottori, ei ruostetta, kori maalattu 4 vuotta sitten ja kulmat ja ikkunat eristetty uudelleen, kattoikkunat kumitettu tänä vuonna.
Hajuton, savuton ja kuiva kaikkialla.
Öljyt ja suodattimet vaihdettu hiljattain, myös jakohihna 208000km.
2x vannesarja, hyvät talvirenkaat, hyvät kesärenkaat, uudet eturenkaat.
Hauskuutta ja jännitystä tarjoavat kaksi uutta isoa paristoa, jotka sain tänä vuonna.Tarvittaessa on myös kaasupullo.
RENOGY uusi laturi (bluetooth) tarjoaa virtaa pitkään muunnoksen ansiosta, joten kuka tahansa, joka rakastaa ulkoilua päiväkausia, voi nyt tehdä niin tämän Dethleffsin avulla.
Vaihto toiseen mahdollinen, hinta voi olla jopa 13 000 euroa!
Myyty